Světlomet Iveco Stralis levý 08- Tangde TD01-59-024L
- Kategorie: Svetlomet hlavni
- Výrobce:TANGDE
- Katalogový kód:TD01-59-024L
- V nabídce od:18.02.2023
- Dostupnost:skladem
| Přepravní služba po ČR do 30kg | úterý 19.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | úterý 19.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | středa 20.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | středa 20.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | úterý 19.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | středa 20.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | pondělí 18.5.2026 |
Informace o produktu
Hlavní světlomet TANGDE TD01-59-024L je určen pro levou stranu vozidla. Tento světlomet je dodáván se zarovkami a je kompatibilní se žárovkami typu W5W a H7. Pracuje s napětím 24V. Světlomet je určen pro náhradu opotřebovaného nebo poškozeného světla a zajišťuje správné osvětlení vozidla a bezpečnost provozu. Označení produktu TD01-59-024L umožňuje přesnou identifikaci dílu. Tento světlomet disponuje zárukou 2 roky. Díky svému provedení a kvalitě je vhodný pro dlouhodobé používání. Pro optimální funkci a bezpečnost doporučujeme pravidelnou kontrolu a včasnou výměnu poškozených světlometů. Objednejte si hlavní světlomet TANGDE TD01-59-024L a zajistěte si spolehlivé osvětlení vozidla.
Technické specifikace
- Výrobce: TANGDE
- Typ dílu: Hlavní světlomet
- Označení dílu: TD01-59-024L
- Montovací strana: Levá
- Typ světla: W5W, H7
- Napětí [V]: 24
- Váha [g]: 2816
- Parova cisla vyrobku: 7.25037
Vlastnosti a výhody
- Dodáván se zarovkami: Kompletní sada pro výměnu světlometu.
- Levá strana: Určeno pro montáž na levou stranu vozidla.
- 24V napětí: Kompatibilní s elektrickým systémem vozidla.
- Záruka 2 roky: Zajišťuje kvalitu a spolehlivost produktu.
Poznámky k instalaci
- napeti [V]:24
- Doplňující výrobek/info 2:se zarovkami
- parova cisla vyrobku:7.25037
- montovací strana:levá
- Tvar zarovky:H7
- Typ světla:W5W
- váha [g]:2816
- Záruka:Záruka 2 roky
- IVECO TRAKKER I AD 190T31 W, AT 190T31 W (228kW)
- IVECO TRAKKER I AD 190T31, AT 190T31 (228kW)
- IVECO TRAKKER I AD 190T35 W, AD 190T36 W, AT 190T35 W, AT 190T36 W (259kW)
- IVECO TRAKKER I AD 190T35, AD 190T36, AT 190T35, AT 190T36 (259kW)
- IVECO TRAKKER I AD 190T38 W, AT 190T38 W (280kW)
- IVECO TRAKKER I AD 190T38, AT 190T38 (280kW)
- IVECO TRAKKER I AD 190T44 W, AD 190T45 W, AT 190T44 W, AD 190T45W (324kW)
- IVECO TRAKKER I AD 190T44, AD 190T45, AT 190T44, AT 190T45 (324kW)
- IVECO TRAKKER I AD 260T31, AT 260T31 (228kW)
- IVECO TRAKKER I AD 260T35, 260T36, 380T36, AT 260T35, 260T36, 380T36 (259kW)
- IVECO TRAKKER I AD 260T38 , AT 260T38 (280kW)