Brzdový kotouč přední SAF 19,5 MTX-T-607
- Kategorie: SAF
- Výrobce:MTX
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:MTX-T-607
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:07.03.2023
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 2 133,60 Kč / ks
- 2 581,70 Kč s DPH
- 89,27 € / 108,02 € s DPH
Důležité: S kroužkem ABS
| Místo montáže | Přední |
| Montážní strana | Vpravo / Vlevo |
| Vnější průměr | 377.0 mm |
| Tloušťka | 45.0 mm |
| Celková výška | 145.0 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 10.0 ks |
| Typ kotouče | Ventilovaný |
| Průměr centrálního otvoru | 193.0 mm |
| Kotouč s ložiskem | Ne |
| Váha | 15 kg |
OE kódy: 3079001601 , CV60255
- Hmotnost (kg):15
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗

