Zrcátko autobus MB levé Tangde TD-70-177HPL
- Kategorie: Zrcátka
- Výrobce:TANGDE
- Katalogový kód:TD-70-177HPL
- V nabídce od:18.02.2023
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 835,50 Kč / ks
- 1 011,00 Kč s DPH
- 34,96 € / 42,30 € s DPH
| Montážní strana | Vlevo |
| Typ regulátoru | Elektrická |
| Typ skla | Vypouklé |
| Vyhřívané | Ano |
| Elektrické sklápění | Ano |
| Výška | 479.0 mm |
| Šířka | 210.0 mm |
| Váha | 3,42kg |
- Hmotnost (kg):5
- parova cisla vyrobku:4.64206
- montovací strana:levá
- váha [g]:3067
- poloměr zakřivení:1800
- Záruka:Záruka 2 roky
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro BZ (225kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro G (185kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro G (205kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro G, Citaro GN3, Citaro LÜ (220kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro G, Citaro LÜ (260kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro GNG (240kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro N (185kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro N (205kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro N (170kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro N (205kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro N (180kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro N, Citaro MUE (220kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro N, Citaro MUE (260kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro NG (185kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro NG (240kW)
- MERCEDES-BENZ CITARO (O 530) Citaro, Citaro MUE (210kW)
