Vzduchový zásobník 30L MB 276X570 ocel Hobi 1S2760306
  • Kategorie: Vzduchovy zasobnik
  • Výrobce:HOBI
  • Katalogový kód:1S2760306
  • V nabídce od:17.02.2023
  • Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
Přepravní služba po ČR do 30kg pondělí 18.5.2026
Přepravní služba po ČR do 50kg pondělí 18.5.2026
Přepravní služba po ČR nad 50kg úterý 19.5.2026
Přepravní služba po SK do 10kg úterý 19.5.2026
Zásilkovna do 5kg po ČR pondělí 18.5.2026
Zásilkovna do 5kg po SK úterý 19.5.2026
Osobní odběr na prodejně pátek 15.5.2026
  • Vaše cena: 991,80  / ks
  •  1 200,10  s DPH
  • 41,50  / 50,21  s DPH
+ - ks
Informace o produktu
Zásobník vzduchu, pneumatický systém HOBI 1S2 je určen pro vozidla značky HOBI. Tento díl je navržen pro použití v pneumatickém systému a odpovídá konstrukčnímu řešení daného modelu. Zásobník vzduchu hraje klíčovou roli v ukládání stlačeného vzduchu, který je nezbytný pro správnou funkci pneumatického systému vozidla. Tento zásobník vzduchu HOBI 1S2 má vnější průměr 276 mm, délku 583 mm, objem 30 litrů a pracuje s tlakem 14,5 barů. Závit má velikost M22 x 1,5. Váha dílu činí 9527 gramů. Správně zvolený zásobník vzduchu přispívá k efektivnímu a spolehlivému brzdnému systému a dalším funkcím závislým na stlačeném vzduchu. Označení 1S2 umožňuje jednoznačnou identifikaci dílu. Tento zásobník vzduchu 1S2 je vhodný pro běžnou údržbu a výměnu opotřebených komponent. Před instalací se ujistěte, že díl odpovídá konfiguraci vašeho vozidla.
Technické specifikace
  • Typ dílu: Zásobník vzduchu
  • Určení: Pneumatický systém
  • Kompatibilita: HOBI
  • Označení dílu: 1S2
  • Vnější průměr: 276 mm
  • Délka: 583 mm
  • Velikost závitu: M22 x 1,5
  • Objem: 30 litrů
  • Tlak: 14,5 barů