Vzduchový zásobník 30L 246X700 12,5 bar 1S2460302
  • Kategorie: Vzduchovy zasobnik
  • Výrobce:
  • Katalogový kód:1S2460302
  • V nabídce od:17.02.2023
  • Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
Přepravní služba po ČR do 30kg pondělí 18.5.2026
Přepravní služba po ČR do 50kg pondělí 18.5.2026
Přepravní služba po ČR nad 50kg úterý 19.5.2026
Přepravní služba po SK do 10kg úterý 19.5.2026
Zásilkovna do 5kg po ČR pondělí 18.5.2026
Zásilkovna do 5kg po SK úterý 19.5.2026
Osobní odběr na prodejně pátek 15.5.2026
  • Vaše cena: 1 157,80  / ks
  •  1 400,90  s DPH
  • 48,44  / 58,62  s DPH
+ - ks
Informace o produktu
Zásobník vzduchu, pneumatický systém 1S2460302 je určen pro pravou stranu vozidla. Tento náhradní díl je kompatibilní s pneumatickým systémem vozidel a zajišťuje spolehlivé ukládání stlačeného vzduchu. Zásobník vzduchu 1S2460302 je vyroben pro specifické aplikace v pneumatických systémech a přispívá k bezpečnému a efektivnímu provozu brzdového systému a dalších pneumaticky ovládaných komponent. Dodatečné informace zahrnují hmotnost 10650 gramů, vnější průměr 246 mm, délku 730 mm, velikost závitu M22 x 1,5, obsah 30 litrů a maximální tlak 15,5 barů. Tento díl je určen pro náročné provozní podmínky a splňuje požadavky na spolehlivost a trvanlivost. Záruka na produkt je 2 roky. Před instalací se ujistěte, že díl odpovídá specifikaci vašeho vozidla a je kompatibilní s ostatními komponenty pneumatického systému.
Technické specifikace
  • Typ dílu: Zásobník vzduchu
  • Určení: Pneumatický systém
  • Strana montáže: Pravá
  • Označení dílu: 1S2460302
  • Vnější průměr: 246 mm
  • Délka: 730 mm
  • Velikost závitu: M22 x 1,5
  • Obsah: 30 litrů
  • Tlak: 15,5 barů