Svítilna zadní W193DD pravá LED 1 1354DDPO12
- Kategorie: Svítilna zadní
- Výrobce:
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:1354DDPO12
- V nabídce od:30.09.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 1 754,20 Kč / ks
- 2 122,60 Kč s DPH
- 73,40 € / 88,81 € s DPH
| Místo montáže | Zadní |
| Montážní strana | Vpravo |
| Barva blinkru | oranžová |
| Barva skla | červená / bílá / oranžová |
| Napětí | 12.0 V |
| Typ svělta | LED |
| Typ žárovky | LED |
| S blinkrem | Ano |
| Dynamický ukazatel směru | Ano |
| Mlhové světlo | Ano |
| Couvací světlo | Ano |
| S brzdovým světlem | Ano |
| Poziční světlo | Ano |
| Stupeň ochrany | IP66 / IP68 |
| Délka kabelu | 0.2 m |
| Váha | 0,96kg |
- Hmotnost (kg):2
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗

