Svítilna zadní LED 12-24V levá 1354DDL
- Kategorie: Svítilna zadní
- Výrobce:
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:1354DDL
- V nabídce od:30.09.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 1 654,70 Kč / ks
- 2 002,20 Kč s DPH
- 69,23 € / 83,77 € s DPH
| Místo montáže | Zadní |
| Montážní strana | Vlevo |
| Barva blinkru | oranžová |
| Barva skla | červená / bílá / oranžová |
| Napětí | 12.0 V/24.0 V |
| Typ svělta | LED |
| Typ žárovky | LED |
| S blinkrem | Ano |
| Dynamický ukazatel směru | Ano |
| Mlhové světlo | Ano |
| Couvací světlo | Ano |
| S brzdovým světlem | Ano |
| Poziční světlo | Ano |
| Stupeň ochrany | IP66 / IP68 |
| Délka kabelu | 0.2 m |
| Váha | 0,56kg |
- Hmotnost (kg):1
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗


