Svítilna zadní KOGEL, SCHMITZ SERTPLAS R0284LA
- Kategorie: Kögel
- Výrobce:SERTPLAS
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:R0284LA
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 261,90 Kč / ks
- 316,90 Kč s DPH
- 10,96 € / 13,26 € s DPH
Důležité: S kabelem univerzální L/P
| Místo montáže | Zadní |
| Montážní strana | Vpravo / Vlevo |
| Barva blinkru | oranžová |
| Barva skla | červená / žlutá |
| S držákem žárovky | Ano |
| Napětí | 24.0 V |
| Typ svělta | Žárovka |
| S blinkrem | Ano |
| Mlhové světlo | Ano |
| Couvací světlo | Ano |
| S brzdovým světlem | Ano |
| Poziční světlo | Ano |
| Obrysové světlo | boční vůle |
| Odraz | bez odrazky |
| S polem podsvícení | Ne |
| Délka kabelu | 0.6 m |
| Váha | 1,34kg |
- Hmotnost (kg):2
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗