Svítilna zadní ECOPOINT I pravá ASPOCK A25-2400-507
- Kategorie: Světla zadní
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A25-2400-507
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 961,20 Kč / ks
- 1 163,10 Kč s DPH
- 40,22 € / 48,67 € s DPH
| Místo montáže | Zadní |
| Montážní strana | Vpravo |
| Barva blinkru | oranžová |
| Barva skla | červená |
| S držákem žárovky | Ano |
| Napětí | 24.0 V |
| Model světla | ECOPOINT I |
| Odraz | odrazka |
| Délka kabelu | 6.0 m |
| Váha | 1,14kg |
- Hmotnost (kg):2
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
