Svítilna směru boční LED 12/24V HOR83 HORPOL LKD2290
- Kategorie: Blinkry - směrová světla
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:LKD2290
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | pondělí 4.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | pondělí 4.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | čtvrtek 30.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | pondělí 4.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | zítra 29.4.2026 |
- Vaše cena: 176,70 Kč / ks
- 213,80 Kč s DPH
- 7,39 € / 8,95 € s DPH
Důležité: 12/24V, 50cm kabel 2-žilový, výška 28mm, 2.6W, HOR83TECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie lampy | ukazatel směru |
| Typ | HOR 83 |
| Postranní | univerzální |
| Napájecí napětí | 12 / 24V |
| Jmenovitý výkon | 1,2 / 2,6W |
| Kabel | 2 × 0,75 mm2, 0,5 m |
| Množství LED | 6 |
| Boční ukazatel směru | Ano |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Youtube na HP:✗


![Sada na opravy, hlavní brzdový válec iveco daily 90> [ø 25.4 ] d1577](/img/product/medium/sada-na-opravy-hlavni-brzdovy-valec-iveco-daily-90-ø-25-4-d1577-4229043.jpg)
