Svítilna směrová boční LED 12/24V HORPOL LKD664
- Kategorie: Blinkry - směrová světla
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:LKD664
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 558,30 Kč / ks
- 675,50 Kč s DPH
- 23,36 € / 28,26 € s DPH
Důležité: 12/24V, 35CM kabel, HOR49TECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie | ukazatel směru |
| Typ | HOR 49 |
| Postranní | univerzální |
| Napájecí napětí | 12 / 24V |
| Jmenovitý výkon | 1,4 / 3W |
| Kabel | 2 × 0,35 mm2, 0,3 m |
| Množství LED | 9 |
| Boční ukazatel směru | Ano |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Youtube na HP:✗



