Svítilna pro osvětlení kabiny vnitřní LED 24V HORPOL LWD656/S2
- Kategorie: Vniřní osvětlení a denní svícení
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:LWD656/S2
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | pondělí 4.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | pondělí 4.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | úterý 5.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | úterý 5.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | pondělí 4.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | úterý 5.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | čtvrtek 30.4.2026 |
- Vaše cena: 258,30 Kč / ks
- 312,50 Kč s DPH
- 10,81 € / 13,08 € s DPH
Důležité: 24V, 30CM kabel, 145LM, černé pouzdroTECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie lampy | interiér |
| Typ | HOR 54 |
| Světelný tok (lm) | 145 |
| Napájecí napětí | 24V |
| Jmenovitý výkon | 1,2 W |
| Kabel | 2 × 0,22 mm2; 0,3 m |
| Množství LED | 19 |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Youtube na HP:✗



