Svítilna pro osvětlení kabiny vnitřní LED 12/ HORPOL LWD607
- Kategorie: Vniřní osvětlení a denní svícení
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:LWD607
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | středa 29.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | středa 29.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | středa 29.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | čtvrtek 30.4.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | úterý 28.4.2026 |
- Vaše cena: 361,70 Kč / ks
- 437,70 Kč s DPH
- 15,13 € / 18,31 € s DPH
Důležité: 12/24V, 30CM kabel, 170LM, s černým vypínačem na krytuTECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie lampy | interiér |
| Typ | HOR 62 |
| Světelný tok (lm) | 170 |
| Napájecí napětí | 12 / 24V |
| Jmenovitý výkon | 3,5 W |
| Kabel | 0,3 m |
| Množství LED | 8 |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Youtube na HP:✗


