Svítilna pro osvětlení kabiny vnitřní LED 12/2 HORPOL LWD961
- Kategorie: Vniřní osvětlení a denní svícení
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:LWD961
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 308,20 Kč / ks
- 372,90 Kč s DPH
- 12,90 € / 15,60 € s DPH
Důležité: 12/24V, 30CM kabel, 120LM, úzká 18MM, mléčný krytTECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie lampy | interiér |
| Typ | HOR 71 |
| Světelný tok (lm) | 120 |
| Napájecí napětí | 12 / 24V |
| Jmenovitý výkon | 2,2 / 4,5 W |
| Kabel | 2 × 0,35 mm2; 0,3 m |
| Množství LED | 9 |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Youtube na HP:✗


