Svítilna přední obrysová LED čirá 12-24V, plochá WAS W97.1/710
- Kategorie: Světla
- Výrobce:Výchozí
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:W97.1/710
- EAN:8500069325592
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:07.12.2020
- Dostupnost:ihned k odběru - k odeslání
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | středa 8.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | středa 8.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | čtvrtek 9.4.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | čtvrtek 9.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | středa 8.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | čtvrtek 9.4.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | úterý 7.4.2026 |
- Cena na prodejně ? Tato cena, je platná při přímém nákupu zboží na naší prodejně v Brně. Tato cena pro maloobchodní prodej. :115,00 Kč
- Vaše cena: 83,00 Kč / ks
- 100,40 Kč s DPH
- 3,47 € / 4,20 € s DPH
- Ušetříte:Ušetříte 13 %
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| určení strany: | levá/pravá |
| přední obrysová svítilna: | ano |
| integrovaná odrazka: | ne |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-24V |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,1 m |
| homologace: | E20 7R 021390 |
| krytí: | IP66/IP68 |
| výška: | 24,2 mm |
| šířka: | 83,8 mm |
| hloubka: | 10,4 mm |
| uchycení svítilny: | 2x otvor 5mm |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 61 mm |
| materiál: | plast |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 710 |
| Objednací číslo: | 100554 |
Poziční svítilna bílá LED.
- Hmotnost (kg):0,01



