Svítilna poziční diodová MONOPOINT II ASPOCK A31-6704-064
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A31-6704-064
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | čtvrtek 7.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | čtvrtek 7.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | středa 6.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | čtvrtek 7.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | úterý 5.5.2026 |
- Vaše cena: 413,80 Kč / ks
- 500,70 Kč s DPH
- 17,31 € / 20,95 € s DPH
Důležité: Schmitz Aspok
Detaily produktu | |
|---|---|
| Montážní strana | vpravo / vlevo |
| Barva | bílá |
| Zdroj světla | LED |
| Způsob montáže | zapuštěná |
| Délka kabelu | 500.0 mm |
| Napětí | 24.0 V/ 12.0 V |
| Model světla | MONOPOINT II |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,06 kg |
- Hmotnost (kg):0,06
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗
