Svítilna obrysová LED MAN TGA TGL oranžová12/24 HORPOL LD676
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:LD676
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | čtvrtek 7.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | čtvrtek 7.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | středa 6.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | čtvrtek 7.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | úterý 5.5.2026 |
- Vaše cena: 104,30 Kč / ks
- 126,20 Kč s DPH
- 4,36 € / 5,28 € s DPH
Důležité: 12/24V, 25cm kabel, HOR65TECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie lampy | obrysové |
| Typ | HOR 65 |
| Postranní | univerzální |
| Napájecí napětí | 12 / 24V |
| Jmenovitý výkon | 0,5 / 1W |
| Kabel | 2 × 0,75 mm2; 0,25 m |
| Množství LED | 4 |
| Boční obrysové světlo | Ano |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Youtube na HP:✗



