Svítilna multifunkční LED přední 12/24V HORPOL LZD2239
- Kategorie: Svítilna obrysová
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:LZD2239
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 420,90 Kč / ks
- 509,30 Kč s DPH
- 17,61 € / 21,31 € s DPH
Důležité: 12/24V, 100cm kabel, směrová/poziční LED, poziční světla bíláTECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie lampy | multifunkční přední |
| Typ | HOR 74A |
| Postranní | univerzální |
| Napájecí napětí | 12 / 24V |
| Kabel | 3 × 0,5 mm2; 1 m |
| Množství LED | 6 |
| Přední obrysové světlo | Ano |
| Přední ukazatel směru | Ano |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Youtube na HP:✗



