Svítilna kompletní LED 3-funkce 12-24V pravá HORPOL LZD2449
- Kategorie: Zadní světla
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:LZD2449
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | středa 29.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | středa 29.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | středa 29.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | čtvrtek 30.4.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | úterý 28.4.2026 |
- Vaše cena: 718,10 Kč / ks
- 868,90 Kč s DPH
- 30,05 € / 36,36 € s DPH
Důležité: 12/24V, 150cm kabel, poziční (NEON), směrová/brzdová (LED), s kovovým kroužkemTECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie lampy | multifunkční zadní |
| Typ | HOR 96A |
| Postranní | pravá |
| Napájecí napětí | 12 / 24V |
| Jmenovitý výkon | pozycyjne: 2,2 / 5,0 W kierunkowskaz: 3,0 / 6,0 W hamowania: 1,5 / 3,5 W |
| Kabel | 4 × 0,5 mm2, 1,5 m |
| Hodnocení ochrany proti vniknutí | IP 68 |
| Množství LED | 41 |
| Zadní obrysové světlo | Ano |
| Brzdová světla | Ano |
| Zadní směrový ukazatel | Ano |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Youtube na HP:✗



