Svítilna kompletní diodová MULTIPOINT pravá ASPOCK A34-5802-001
- Kategorie: Světla zadní
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A34-5802-001
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | úterý 19.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | úterý 19.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | středa 20.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | středa 20.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | úterý 19.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | středa 20.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | pondělí 18.5.2026 |
- Vaše cena: 2 495,50 Kč / ks
- 3 019,50 Kč s DPH
- 104,41 € / 126,34 € s DPH
Důležité: S kabelem 1,8m
Detaily produktu | |
|---|---|
| Místo montáže | zadní |
| Montážní strana | vpravo |
| Barva skla | červená |
| Napětí | 24.0 V |
| Model světla | MULTIPOINT I |
| Zdroj světla | LED |
| S brzdovým světlem | Ano |
| Poziční světlo | Ano |
| Odraz | trojúhelníková odrazka |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,97 kg |
- 34-5802-007 ASPOCK
- A34-5802-001 Záměna IC
- 40 233 413 PROPLAST
- Hmotnost (kg):0,97
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗

