Svítilna jednoduchá obrysová LED 12/24V HORPOL RYB-LD2040
- Kategorie: LED světla
- Výrobce:HORPOL
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:RYB-LD2040
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 232,60 Kč / ks
- 281,50 Kč s DPH
- 9,73 € / 11,78 € s DPH
Důležité: S kabelem 0,5M levá/praváTECHNICKÝ LIST
TECHNICKÝ LIST
| LED světlo | Ano |
| Kategorie lampy | popisovač |
| Typ | HOR 77 |
| Postranní | univerzální |
| Napájecí napětí | 12 / 24V |
| Jmenovitý výkon | 0,7/1,4 W |
| Kabel | 2x0,75 mm2 ; délka kabelu 0,5m |
| Množství LED | 4 |
| Zadní poziční světlo | Ano |
5 důvodů proč nakupovat světla HORPOL na Eshop.svetluska.cz?
- více jak 100000 autodílů připravených k expedici
- takřka 70000 náhradních dílů skladem
- 20 let zkušeností na trhu s náhradními díly
- tým odborníků, který dokáže poradit
- rychlé vyřízení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
