Svítilna diodová kulatá 98MM ASPOCK A33-8100-107
- Kategorie: Světla zadní
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A33-8100-107
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 1 339,90 Kč / ks
- 1 621,30 Kč s DPH
- 56,06 € / 67,84 € s DPH
Důležité: Kabel 0,5M
Detaily produktu | |
|---|---|
| Místo montáže | zadní |
| Montážní strana | vpravo / vlevo |
| Evropská homologace | Ano |
| Barva skla | červená / čirá |
| Napětí | 24.0 V |
| Typ svělta | LED |
| Zdroj světla | LED |
| Mlhové světlo | Ano |
| Couvací světlo | Ano |
| Poziční světlo | Ne |
| Odraz | bez odrazky |
| Stupeň ochrany | IP6K9K |
| Délka kabelu | 0.5 m |
| Náhradní díl | Ano |
- 33-8100-101 ASPOCK
- 33-8100-107 ASPOCK
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗

