Světlo poziční LED MONOPOINT II 0,5m ASPOCK A31-6704-097
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A31-6704-097
- V nabídce od:06.12.2022
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 413,80 Kč / ks
- 500,70 Kč s DPH
- 17,31 € / 20,95 € s DPH
Důležité: Bílá
|
Detaily produktu
|
|
|---|---|
| Montážní strana | vpravo / vlevo |
| Barva | bílá |
| Zdroj světla | LED |
| Způsob montáže | zapuštěná |
| Délka kabelu | 500.0 mm |
| Napětí | 24.0 V/ 12.0 V |
| Model světla | MONOPOINT II |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,07 kg |
| Interní číslo | C5C771
|
| Štítek výrobku |
Tisk štítku
|
- 31-6704-097 ASPOCK
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗
- Blootooth:✗


