Světlo osvětlrní SPZ LED REGPOINT II ASPOCK A36-3867-027
- Kategorie: Světla mlhová
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A36-3867-027
- V nabídce od:13.11.2022
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 673,40 Kč / ks
- 814,80 Kč s DPH
- 28,18 € / 34,09 € s DPH
Důležité: Nový Wielton
Detaily produktu | |
|---|---|
| Zdroj světla | LED |
| Napětí | 12.0 V/24.0 V |
| Délka | 100.0 mm |
| Výška | 83.0 mm |
| Hloubka | 45.0 mm |
| Model světla | REGPOINT II |
| Délka kabelu | 2000.0 mm |
| Konektor | ASS2 |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,25 kg |
- 36-3867-021 ASPOCK
- 36-3867-024 ASPOCK
- 36-3867-027 ASPOCK
- Hmotnost (kg):0,25
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗



