Světlo obrysové - tykadlo ASPOCK III ASPOCK RYB-A31-3303-054
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:RYB-A31-3303-054
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 873,50 Kč / ks
- 1 056,90 Kč s DPH
- 36,55 € / 44,22 € s DPH
|
Detaily produktu
|
|
|---|---|
| Místo montáže | zadní |
| Montážní strana | vpravo |
| Barva | bílá / červená / oranžová |
| Zdroj světla | LED |
| Způsob montáže | Povrchové |
| Délka kabelu | 500.0 mm |
| Upevňovací rameno | Na dlouhém raménku |
| Napětí | 24.0 V |
| Konektor | SUPERSEAL 2PIN |
| Model světla | SUPERPOINT III |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,24 kg |
- 31-3303-050 ASPOCK
- 31-3303-051 ASPOCK
- 31-3303-054 ASPOCK
OE čísla
- 1157240 SCHMITZ
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗



