Světlo obrysové SUPERPOINT III levé ASPOCK A31-3303-024
- Kategorie: Světlo tykadlo
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A31-3303-024
- V nabídce od:26.03.2024
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | čtvrtek 9.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | čtvrtek 9.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | pátek 10.4.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | pátek 10.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | čtvrtek 9.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | pátek 10.4.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | středa 8.4.2026 |
- Vaše cena: 553,00 Kč / ks
- 669,10 Kč s DPH
- 23,14 € / 28,00 € s DPH
|
Detaily produktu
|
|
|---|---|
| Montážní strana | vlevo |
| Barva | bílá / červená / oranžová |
| Zdroj světla | T4W |
| Způsob montáže | Povrchové |
| Upevňovací rameno | Na krátkém raménku |
| Napětí | 24.0 V |
| Model světla | SUPERPOINT III |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,16 kg |
- Hmotnost (kg):0,16
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗



