Světlo obrysové LED SUPERPOINT III pravé R ASPOCK A31-3306-014
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A31-3306-014
- V nabídce od:13.11.2022
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | čtvrtek 7.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | čtvrtek 7.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | středa 6.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | čtvrtek 7.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | úterý 5.5.2026 |
- Vaše cena: 885,80 Kč / ks
- 1 071,80 Kč s DPH
- 37,06 € / 44,85 € s DPH
|
Detaily produktu
|
|
|---|---|
| Montážní strana | vpravo |
| Barva | bílá / červená / oranžová |
| Zdroj světla | LED |
| Způsob montáže | Povrchové |
| Délka kabelu | 1500.0 mm |
| Upevňovací rameno | Na dlouhém raménku |
| Napětí | 24.0 V |
| Konektor | ASS2 |
| Model světla | SUPERPOINT III |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,26 kg |
- 31-3306-014 ASPOCK
- Hmotnost (kg):0,26
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗



