Světlo obrysové LED SUPERPOINT III L/P ASPOCK A31-3360-007
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A31-3360-007
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 885,80 Kč / ks
- 1 071,80 Kč s DPH
- 37,06 € / 44,85 € s DPH
Důležité: 4M bez zástrčky/přímá krátká
Detaily produktu | |
|---|---|
| Montážní strana | vpravo / vlevo |
| Barva | bílá / červená / žlutá |
| Šířka | 98.6 mm |
| Výška | 64.0 mm |
| Hloubka | 44.5 mm |
| Délka kabelu | 4000.0 mm |
| Napětí | 24.0 V |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,29 kg |
- 31-3360-007 ASPOCK
- Hmotnost (kg):0,29
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗



