Světlo obrysové LED SUPERPOINT III L/P ASPOCK A31-3304-097
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A31-3304-097
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | čtvrtek 7.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | čtvrtek 7.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | středa 6.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | čtvrtek 7.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | úterý 5.5.2026 |
- Vaše cena: 826,90 Kč / ks
- 1 000,60 Kč s DPH
- 34,60 € / 41,87 € s DPH
Důležité: 1,25M + západka/přímá dlouhá
Detaily produktu | |
|---|---|
| Montážní strana | vpravo / vlevo |
| Barva | bílá / červená / oranžová |
| Zdroj světla | LED |
| Způsob montáže | Povrchové |
| Délka kabelu | 1250.0 mm |
| Upevňovací rameno | Na středním raménku |
| Napětí | 24.0 V |
| Model světla | SUPERPOINT III |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,21 kg |
- 31-3304-091 ASPOCK
- 31-3304-094 ASPOCK
- 31-3304-097 ASPOCK
- 40 013 304 PROPLAST
- Hmotnost (kg):0,21
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗

