Světlo obrysové LED SUPERPOINT III L/P ASPOCK A31-3304-087
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A31-3304-087
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 729,00 Kč / ks
- 882,10 Kč s DPH
- 30,50 € / 36,91 € s DPH
Důležité: 1,25M + západka/přímá dlouhá
Detaily produktu | |
|---|---|
| Montážní strana | vpravo / vlevo |
| Barva | bílá / oranžová |
| Zdroj světla | LED |
| Způsob montáže | Povrchové |
| Délka kabelu | 1250.0 mm |
| Upevňovací rameno | Na středním raménku |
| Napětí | 24.0 V |
| Model světla | SUPERPOINT III |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,18 kg |
- Hmotnost (kg):0,18
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗

