Světlo obrysové LED FLATPOINT II oranžové ASPOCK A31-2364-014
- Kategorie: Obrysová a poziční světla
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A31-2364-014
- V nabídce od:10.04.2024
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 292,50 Kč / ks
- 353,90 Kč s DPH
- 12,24 € / 14,81 € s DPH
Důležité: Délka kabelu 0,5M
Detaily produktu | |
|---|---|
| Montážní strana | vpravo / vlevo |
| Barva | oranžová |
| Zdroj světla | LED |
| Šířka | 102.0 mm |
| Výška | 46.0 mm |
| Hloubka | 13.0 mm |
| Způsob montáže | Zavěšení |
| Délka kabelu | 500.0 mm |
| Držák | S věšákem |
| Napětí | 24.0 V |
| Konektor | CLICK-IN |
| Model světla | FLATPOINT II |
| Náhradní díl | Ano |
| Váha | 0,10 kg |
- 31-2364-014 ASPOCK
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗


