Světlo obrysové LED bílé 12/24V WAS W202/1417
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:WAS
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:W202/1417
- V nabídce od:12.01.2023
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | pondělí 4.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | pondělí 4.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | úterý 5.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | úterý 5.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | pondělí 4.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | úterý 5.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | čtvrtek 30.4.2026 |
- Vaše cena: 136,00 Kč / ks
- 164,50 Kč s DPH
- 5,69 € / 6,88 € s DPH
| Montážní strana | Vpravo / Vlevo |
| Barva | bílá |
| Typ žárovky | LED |
| Šířka | 119.0 mm |
| Výška | 44.0 mm |
| Hloubka | 19.5 mm |
| Způsob montáže | Zavěšení |
| Délka kabelu | 220.0 mm |
| Držák | S věšákem |
| Napětí | 24.0 V/ 12.0 V |
| Váha | 0,08kg |
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗


