Silentblok kabiny RVI Magnum DXI přední Febi FE101368
- Kategorie: Odpruzeni/ tlumeni budky
- Výrobce:FEBI
- Katalogový kód:FE101368
- V nabídce od:18.02.2023
- Dostupnost:na dotaz
Informace o produktu
Technické specifikace
- Typ dílu: Mech zaveseni kabiny
- Výrobce: FEBI
- Označení dílu: FE101368
- Hmotnost [g]: 1031
Vlastnosti a výhody
- Zajišťuje tlumení vibrací: Přispívá ke zvýšení komfortu jízdy.
- Snadná identifikace dílu: Označení FE101368 usnadňuje výběr správného náhradního dílu.
- Záruka 2 roky: Poskytuje jistotu a spolehlivost.
Poznámky k instalaci
- váha [g]:1031
- Záruka:Záruka 2 roky
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 380.18 (279kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 380.18T (279kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 380.26 (279kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 380.26T (279kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.18 (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.18T (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.19 (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.19T (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.24 (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.26 (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.18 (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.18T (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.19 (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.19T (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.26 (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.18 (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.18T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.19 (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.19T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.22T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.24 (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.24T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.26 (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.26T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.18 (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.18T (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.19 (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.19T (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.26 (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.26T (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.18 (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.18T (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.19 (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.19T (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.26 (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.26T (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 500.18 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 500.18T (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 500.26 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 500.26T (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.18 (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.18T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.19 (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.19T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.22T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.24 (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.24T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.26 (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.26T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.18 (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.18T (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.19 (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.19T (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.26 (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.26T (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 440.18 (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 440.18 T (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 440.24 (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 440.26 (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 440.26 T (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 480.18 (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 480.18 T (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 480.24 (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 480.26 (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 12 480.26 T (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 440.19 (323kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.18 T (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.24 (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.25 (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.26 (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.26 T (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 480.19 (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 480.26 (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.18 T (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.24 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.25 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.26 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.26 T (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.18 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.19 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.24 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.25 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.26 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 400.18 (295kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 400.18T (295kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 400.24 (295kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 400.26 (295kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 440.18 (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 440.18T (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 440.24 (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 440.26 (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 440.26T (324kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 480.18 (347kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 480.18T (347kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 480.24 (347kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 480.26 (347kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM E.TECH 480.26T (347kW)