Sdružená svítilna Liaz, MB kulatá levá Tangde TD02-50-012L
- Kategorie: Zadni svetlo
- Výrobce:TANGDE
- Katalogový kód:TD02-50-012L
- V nabídce od:18.02.2023
- Dostupnost:skladem
| Přepravní služba po ČR do 30kg | úterý 19.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | úterý 19.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | středa 20.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | středa 20.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | úterý 19.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | středa 20.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | pondělí 18.5.2026 |
Informace o produktu
Zadní světlo TANGDE TD02-50-0-012 je určeno pro montáž na pravou i levou stranu vozidla. Toto světlo splňuje požadavky pro použití v automobilovém průmyslu a je navrženo pro zajištění optimální viditelnosti a bezpečnosti provozu. Jeho konstrukce zahrnuje žárovky typu P21W a R5W, které poskytují spolehlivé osvětlení. Rozměry světla činí 140 mm v průměru. Montážní strana je univerzální – levá i pravá. Světlo je homologováno dle ECE R5W a ECE R21W. Je kompatibilní s vozidly s levostranným i pravostranným řízením. Toto světlo je vhodné pro náhradu poškozených nebo opotřebovaných zadních světel. Pro správnou funkčnost je doporučeno používat pouze kvalitní žárovky a dodržovat doporučené postupy při montáži. Zajištění správného osvětlení vozidla je klíčové pro bezpečnost provozu, proto zvolte kvalitní náhradní díl, který splňuje veškeré normy a předpisy.
Technické specifikace
- Typ dílu: Zadní světlo
- Výrobce: TANGDE
- Kód dílu: TD02-50-012
- Montážní strana: Levá / Pravá
- Průměr: 140 mm
- Typ světla: R5W, P21W
- Homologace: ECE R5W, ECE R21W
- Napětí: 12V
- Vhodné pro: Levostranná a pravostranná vozidla
Vlastnosti a výhody
- Univerzální montáž: Možnost instalace na levou i pravou stranu vozidla.
- Kompatibilita s více systémy: Vhodné pro vozidla s levostranným i pravostranným řízením.
- Homologace: Splňuje platné normy a předpisy pro provoz na pozemních komunikacích.
- Typ žárovek: P21W a R5W zajišťují spolehlivé osvětlení.
Poznámky k instalaci
- průměr v mm:140
- montovací strana:levá, pravá
- Tvar zarovky:P21W
- Typ světla:R5W
- vozidla pro leváky/praváky:pro levostranně řízená vozidla
- váha [g]:354
- Záruka:Záruka 2 roky
- vozidla pro leváky/praváky 2:pro pravostranně řízená vozidla
- MERCEDES-BENZ LP LP 1013 (124kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 1013, LPL 1013 (96kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 608, LPL 608 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 709, LPL 709 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 808, LPL 808 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 809, LPL 808, LPL 809 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 811 (81kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 813, LPL 813 (96kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 911 B (81kW)
- MERCEDES-BENZ LP LP 913, LPL 913 (96kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPK 1013 (96kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPK 608 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPK 808 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPK 811 (81kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPK 813 (96kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPK 913 (96kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPKF 608 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPKF 808, LPKF 809 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPKO 608 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPKO 709 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPO 608 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPO 808, LPO 809 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPO 811 (81kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPO 813 (96kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPS 608, LPLS 608 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPS 709, LPLS 709 (63kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPS 811 (81kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPS 813, LPLS 813 (96kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPS 911 B (81kW)
- MERCEDES-BENZ LP LPS 913 (96kW)