Rámeček registrační značky ASPOCK A36-3767-017
- Kategorie: Rámeček pod reg. značku
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A36-3767-017
- V nabídce od:22.02.2024
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | čtvrtek 9.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | čtvrtek 9.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | pátek 10.4.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | pátek 10.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | čtvrtek 9.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | pátek 10.4.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | středa 8.4.2026 |
- Vaše cena: 1 292,40 Kč / ks
- 1 563,80 Kč s DPH
- 54,08 € / 65,43 € s DPH
Důležité: Led 24V 1M ass2
Detaily produktu | |
|---|---|
| Výška | 150.0 mm |
| Šířka | 633.0 mm |
| Tloušťka | 60.0 mm |
| S polem podsvícení | Ano |
| Napětí | 24.0 V |
| Kabel | 1000.0 mm |
| Váha | 0,58 kg |
- 36-3767-017 ASPOCK
- Hmotnost (kg):0,58
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗



