Pracovní světlomet diodová 12-24V 1500LM ASPOCK A38-8220-007
- Kategorie: Pracovní světla
- Výrobce:ASPOCK
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:A38-8220-007
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | pondělí 4.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | pondělí 4.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | čtvrtek 30.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | pondělí 4.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | zítra 29.4.2026 |
- Vaše cena: 2 522,10 Kč / ks
- 3 051,70 Kč s DPH
- 105,53 € / 127,69 € s DPH
Důležité: S funkcí zpětného chodu 25W délka kabelu 1,5M
Detaily produktu | |
|---|---|
| Počet diod | 5.0 ks |
| Zdroj světla | LED |
| Napětí | 24.0 V |
| Světelný tok | 1500.0 lm |
| Stupeň ochrany | IP6K9K |
| Délka | 112.0 mm |
| Výška | 129.0 mm |
| Hloubka | 48.5 mm |
| Náhradní díl | Ano |
| Délka kabelu | 1.5 m |
- 38-8220-001 ASPOCK
- 38-8220-007 ASPOCK
OE čísla
- 1447770 SCHMITZ
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗


