ozubený klínový řemen GATES 6PK1063SFHD
- Kategorie: Klinovy zebrovany remen
- Výrobce:GATES
- Katalogový kód:6PK1063SFHD
- EAN:5400608306996
- V nabídce od:21.08.2020
- Dostupnost:na dotaz
Informace o produktu
Technicke specifikace
- Počet žeber: 6
- Šířka: 21 mm
- Délka: 1063 mm
- Materiál řemene: EPDM
- Materiál tažné větve: Polyamid
- Barva: Černá
- Označení výrobce: 6PK1063SFHD
Vlastnosti a vyhody
- Ozubená konstrukce vnitřní strany zajišťuje lepší odvod tepla a nižší hlučnost provozu
- Odolný EPDM materiál poskytuje vysokou odolnost vůči teplotám a chemickému působení
- Polyamidová tažná vrstva zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu při přenosu výkonu
- Přesné rozměry 6 žeber a délka 1063 mm garantují správnou funkci pohonu agregátů
Poznamky k instalaci
- délka (v mm):1063
- Sirka v mm:21
- pocet zeber:6
- Barva:černá
- Respektujte návod:✓
- Materiál řemene:EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
- MAN51968200411
- MAN HOCL 12.240 HOCL-NL (176kW)
- MAN HOCL 12.260 (191kW)
- MAN HOCL 12.260 (191kW)
- MAN HOCL 14.240 HOCL-NL (176kW)
- MAN HOCL 14.250 HOCL-NL (184kW)
- MAN HOCL 14.260 (191kW)
- MAN HOCL 14.280 HOCL (206kW)
- MAN HOCL 14.280 HOCL (206kW)
- MAN HOCL 14.290 HOCL-NL (213kW)
- MAN HOCL 18.260 (191kW)
- MAN HOCL 18.280 HOCL-NL (206kW)
- MAN HOCL 19.260 (213kW)
- MAN HOCL 24.250 (184kW)
- MAN HOCL 24.260 (191kW)
- MAN HOCL 24.290 (213kW)
- MAN LION´S CITY 19.280 (206kW)
- MAN LION´S CITY A 21 (184kW)
- MAN LION´S CITY A 35 (184kW)
- MAN LION´S CITY A 35 (213kW)
- MAN LION´S CITY A 37 (206kW)
- MAN LION´S CITY A 66 (184kW)
- MAN LION´S CITY A 66 (213kW)
- MAN LION´S CITY Lions City (176kW)
- MAN LION´S CITY Lions City (191kW)
- MAN LION´S CITY Lions City Hybrid (184kW)
- MAN LION´S CLASSIC 260 (191kW)
- MAN LION´S CLASSIC Lions Classic (176kW)
- MAN LION´S CLASSIC Lions Classic (184kW)
- MAN LION´S CLASSIC Lions Classic (206kW)
- MAN LION´S CLASSIC Lions Classic (213kW)
- MAN NL 240 (176kW)
- MAN NL 240 (176kW)
- MAN NL 250 (184kW)
- MAN NL 260 (191kW)
- MAN NL 280 (206kW)
- MAN NL 280 (206kW)
- MAN NL 290 (213kW)
- MAN NM NM 243 (176kW)
- MAN NM NM 253 (184kW)
- MAN NM NM 283 (206kW)
- MAN NM NM 293 (213kW)
- MAN SÜ SÜ 263 (191kW)
- MAN SÜ SÜ 293 (213kW)