ozubený klínový řemen GATES 12PK1735HD
- Kategorie: Klinovy zebrovany remen
- Výrobce:GATES
- Katalogový kód:12PK1735HD
- EAN:5400608563900
- V nabídce od:17.02.2023
- Dostupnost:skladem
| Přepravní služba po ČR do 30kg | pátek 15.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | pátek 15.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | pondělí 18.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | pondělí 18.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | pátek 15.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | pondělí 18.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | zítra 14.5.2026 |
Informace o produktu
Ozubený klínový řemen GATES 12PK1735HD je určen pro pohon příslušenství vozidel. Řemen disponuje 12 žebry a šířkou 42 mm. Jeho délka činí 1735 mm. Konstrukce s polyesterovými tažnými větvemi a EPDM materiálem zajišťuje odolnost a spolehlivost. Ozubený klínový řemen, známý také jako klínový řemen, je klíčovou součástí systému pohonu příslušenství, jako je alternátor, klimatizace a posilovač řízení. Správně zvolený a namontovaný řemen přispívá k efektivnímu přenosu výkonu a minimalizuje riziko poruch. Označení 12PK1735HD umožňuje jednoznačnou identifikaci dílu a zaručuje kompatibilitu s určenými aplikacemi. Doporučuje se dodržovat pokyny výrobce pro montáž a napnutí řemene. Včasná výměna řemene je důležitá pro zajištění optimálního výkonu a prodloužení životnosti poháněných komponent. Pro správnou funkci systému pohonu příslušenství zvolte kvalitní náhradní díl a zajistěte jeho odbornou instalaci.
Technické specifikace
- Typ dílu: Ozubený klínový řemen
- Značka: GATES
- Označení dílu: 12PK1735HD
- Počet žebříků: 12
- Šířka: 42 mm
- Délka: 1735 mm
- Materiál řemene: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
- Materiál tažné větve: Polyester
Vlastnosti a výhody
- Vysoce kvalitní provedení: Zaručuje spolehlivost a dlouhou životnost.
- Materiál EPDM: Odolnost vůči teplotním změnám a chemikáliím.
- Polyesterové tažné větve: Zvyšují pevnost a odolnost proti natahování.
- Přesné rozměry: Zajišťují kompatibilitu a správnou funkci.
Poznámky k instalaci
- délka (v mm):1735
- Sirka v mm:42
- pocet zeber:12
- Barva:černá
- Respektujte návod:✓
- MAN51968200348
- MAN TGL I 10.180 (132kW)
- MAN TGL I 10.180 (132kW)
- MAN TGL I 10.210 (151kW)
- MAN TGL I 10.210 (151kW)
- MAN TGL I 10.240 (176kW)
- MAN TGL I 10.240 (176kW)
- MAN TGL I 12.180 (132kW)
- MAN TGL I 12.180 (132kW)
- MAN TGL I 12.210 (151kW)
- MAN TGL I 12.210 (151kW)
- MAN TGL I 12.240 (176kW)
- MAN TGL I 12.240 (176kW)
- MAN TGL I 7.150 (110kW)
- MAN TGL I 7.150, 8.150 (110kW)
- MAN TGL I 7.180 (132kW)
- MAN TGL I 7.180, 8.180 (132kW)
- MAN TGL I 7.190 (140kW)
- MAN TGL I 8.150 (110kW)
- MAN TGL I 8.160 (118kW)
- MAN TGL I 8.180 (132kW)
- MAN TGL I 8.180 (132kW)
- MAN TGL I 8.190 (140kW)
- MAN TGL I 8.210 (151kW)
- MAN TGL I 8.210 (151kW)
- MAN TGL I 8.240 (176kW)
- MAN TGL I 8.240 (176kW)
- MAN TGL II 10.250 (184kW)
- MAN TGL II 10.250 (184kW)
- MAN TGL II 10.290 (213kW)
- MAN TGL II 10.290 (213kW)
- MAN TGL II 10.340 (251kW)
- MAN TGL II 10.340 (251kW)
- MAN TGL II 12.250 (184kW)
- MAN TGL II 12.250 (184kW)
- MAN TGL II 12.290 (213kW)
- MAN TGL II 12.290 (213kW)
- MAN TGL II 12.340 (251kW)
- MAN TGL II 12.340 (251kW)
- MAN TGL II 7.250 (184kW)
- MAN TGL II 7.250 (184kW)
- MAN TGL II 7.290 (213kW)
- MAN TGL II 7.290 (213kW)
- MAN TGL II 7.340 (251kW)
- MAN TGL II 7.340 (251kW)
- MAN TGL II 8.250 (184kW)
- MAN TGL II 8.250 (184kW)
- MAN TGL II 8.290 (213kW)
- MAN TGL II 8.290 (213kW)
- MAN TGL II 8.340 (251kW)
- MAN TGL II 8.340 (251kW)
- MAN TGM II 12.250 (184kW)
- MAN TGM II 12.290 (213kW)
- MAN TGM II 12.340 (251kW)
- MAN TGM II 13.250 (184kW)
- MAN TGM II 13.250 (184kW)
- MAN TGM II 13.290 (213kW)
- MAN TGM II 13.290 (213kW)
- MAN TGM II 13.340 (251kW)
- MAN TGM II 13.340 (251kW)
- MAN TGM II 15.250 (184kW)
- MAN TGM II 15.250 (184kW)
- MAN TGM II 15.290 (213kW)
- MAN TGM II 15.290 (213kW)
- MAN TGM II 15.340 (251kW)
- MAN TGM II 15.340 (251kW)
- MAN TGM II 18.250 (184kW)
- MAN TGM II 18.250 (184kW)
- MAN TGM II 18.250 (184kW)
- MAN TGM II 18.250 (184kW)
- MAN TGM II 18.290 (213kW)
- MAN TGM II 18.290 (213kW)
- MAN TGM II 18.290 (213kW)
- MAN TGM II 18.290 (213kW)
- MAN TGM II 18.340 (251kW)
- MAN TGM II 18.340 (251kW)
- MAN TGM II 18.340 (251kW)
- MAN TGM II 18.340 (251kW)
- MAN TGM II 19.250 (184kW)
- MAN TGM II 19.250 (184kW)
- MAN TGM II 19.290 (213kW)
- MAN TGM II 19.290 (213kW)
- MAN TGM II 19.340 (251kW)
- MAN TGM II 19.340 (251kW)
- MAN TGM II 26.250 (184kW)
- MAN TGM II 26.250 (184kW)
- MAN TGM II 26.250 (184kW)
- MAN TGM II 26.290 (213kW)
- MAN TGM II 26.290 (213kW)
- MAN TGM II 26.290 (213kW)
- MAN TGM II 26.340 (251kW)
- MAN TGM II 26.340 (251kW)
- MAN TGM II 26.340 (251kW)