ozubený klínový řemen GATES 10PK2000HD
- Kategorie: Klinovy zebrovany remen
- Výrobce:GATES
- Katalogový kód:10PK2000HD
- EAN:5400608496062
- V nabídce od:17.02.2023
- Dostupnost:skladem
| Přepravní služba po ČR do 30kg | pátek 15.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | pátek 15.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | pondělí 18.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | pondělí 18.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | pátek 15.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | pondělí 18.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | zítra 14.5.2026 |
Informace o produktu
Ozubený klínový řemen GATES 10PK2000HD je určen pro pohon příslušenství vozidel. Tento řemen, s počtem žebrů 10 a šířkou 35 mm, má délku 2000 mm. Řemeny GATES jsou známé svou spolehlivostí a dlouhou životností. Materiál tažné větve je polyester a samotný řemen je vyroben z EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk). Tento typ řemene se používá v různých typech motorů k pohonu generátoru, klimatizace, posilovače řízení a dalších komponent. Ozubený klínový řemen zajišťuje efektivní přenos výkonu a minimalizuje prokluz. Černá barva řemene je standardní. Pro optimální výkon a životnost řemene je nutné respektovat pokyny výrobce a pravidelně kontrolovat jeho stav. Včasná výměna opotřebeného řemene přispívá k bezproblémovému provozu motoru a předchází případným poruchám. Řemen GATES 10PK2000HD je vhodnou náhradou za původní díl a zaručuje kompatibilitu s vaším vozidlem. Zajistěte správnou funkci pohonu příslušenství s kvalitním ozubeným řemenem.
Technické specifikace
- Typ dílu: Ozubený klínový řemen
- Značka: GATES
- Označení dílu: 10PK2000HD
- Počet žebříků: 10
- Šířka: 35 mm
- Délka: 2000 mm
- Materiál řemene: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
- Materiál tažné větve: Polyester
Vlastnosti a výhody
- Konstrukce s 10 žebry: Zajišťuje efektivní přenos výkonu a spolehlivý chod pohonu příslušenství.
- Materiál EPDM: Odolnost vůči vlivům prostředí a dlouhá životnost.
- Polyesterová tažná větev: Zvyšuje pevnost a odolnost řemene proti namáhání.
- Univerzální použití: Vhodný pro širokou škálu vozidel a motorů.
Poznámky k instalaci
- délka (v mm):2000
- Sirka v mm:35
- pocet zeber:10
- Barva:černá
- Respektujte návod:✓
- SCANIA2063559
- CONTINENTAL CTAM10PK2001
- SCANIA P I P500 (368kW)
- SCANIA P I P500 (368kW)
- SCANIA P I P500 (368kW)
- SCANIA P I P500 (368kW)
- SCANIA P I P500 (368kW)
- SCANIA P I P560 (412kW)
- SCANIA P I P560 (412kW)
- SCANIA P I P560 (412kW)
- SCANIA P I P560 (412kW)
- SCANIA P I P560 (412kW)
- SCANIA P I P580 (426kW)
- SCANIA P I P580 (426kW)
- SCANIA P I P620 (456kW)
- SCANIA P I P620 (456kW)
- SCANIA P I P620 (456kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R520 (382kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (427kW)
- SCANIA R I R580 (427kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (427kW)
- SCANIA R I R580 (427kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (427kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (427kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)
- SCANIA R I R580 (426kW)