ozubený klínový řemen CONTINENTAL CTAM 10PK2108
- Kategorie: Regulacni interval
- Výrobce:CONTINENTAL CTAM
- Katalogový kód:10PK2108
- EAN:4010858492021
- V nabídce od:21.08.2020
- Dostupnost:na dotaz
Informace o produktu
Technicke specifikace
- Kód dílu: CTAM 10PK2108
- Počet žebříků: 10PK
- Celková délka: 2108 mm
- Hmotnost: 0,349 kg
- Typ konstrukce: Ozubený klínový řemen (Multi-V)
Vlastnosti a vyhody
- Přesné rozměry 10PK2108 garantují správné napnutí a spolehlivý přenos výkonu na pomocné agregáty.
- Tichý chod a minimalizace prokluzu díky optimálnímu přilnutí žebříků na kladkách.
Poznamky k instalaci
- hmotnost ( v kg ):0,349
- MAN06580490052
- MAN06580490035
| Foto | Název | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
ozubený klínový řemen FEBI BILSTEIN 45442 na dotaz | FEBI BILSTEIN |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
ozubený klínový řemen GATES 10PK2108HD na dotaz | GATES |
- GATES10PK2108ES
- HUTCHINSON2108 K 10TK
- OPTIBELT10 PK 2108 TM
- MAN HOCL 16.372 HOCL (272kW)
- MAN HOCL 18.310 HOCL/R (228kW)
- MAN LION´S COACH RH 413 (301kW)
- MAN LION´S COACH RH 463, RHC 464 (338kW)
- MAN LION´S COACH RHC 414 (301kW)
- MAN LION´S STAR FRH 352,RH 353 (257kW)
- MAN LION´S STAR FRH 402,RH 403 (294kW)
- MAN LION´S STAR FRH 422 (309kW)
- MAN LION´S STAR RH 414, RHS 414 (301kW)
- MAN LION´S STAR RH 464, RHS 464 (338kW)
- MAN NL NL 313 (228kW)