ozubený klínový řemen CONTINENTAL CTAM 10PK1980
- Kategorie: Regulacni interval
- Výrobce:CONTINENTAL CTAM
- Katalogový kód:10PK1980
- EAN:4010858522735
- V nabídce od:21.08.2020
- Dostupnost:na dotaz
Informace o produktu
Technicke specifikace
- Typ dílu: Ozubený klínový řemen (Poly-V)
- Označení výrobce: CONTINENTAL CTAM 10PK1980
- Počet drážek: 10
- Délka řemenu: 1980 mm
- Hmotnost: 0,329 kg
Vlastnosti a vyhody
- Zajišťuje spolehlivý přenos výkonu na pomocné agregáty jako alternátor a klimatizaci
- Ozubená zadní strana zajišťuje lepší odvod tepla a vyšší odolnost proti praskání
- Více drážkovaný design zajišťuje tichý chod a minimalizuje prokluz
- Přesné rozměry odpovídají originálnímu specifikaci pro bezproblémovou montáž
Poznamky k instalaci
- hmotnost ( v kg ):0,329
- MAN51968200248
- SCANIA1779748
- SCANIA1935424
| Foto | Název | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
ozubený klínový řemen DAYCO 10PK1980HD skladem 1 ks | DAYCO |
ozubený klínový řemen BOSCH 1 987 947 098 na dotaz | BOSCH |
ozubený klínový řemen GATES 10PK1980HD na dotaz | GATES |
- FEBI BILSTEIN45447
- GATES10PK1980ES
- HUTCHINSON1980 K 10TK
- OPTIBELT10 PK 1980 TM
- MAN HOCL 18.310 HOCL/R (228kW)
- MAN LION´S COACH FRH 352,RH 353 (257kW)
- MAN LION´S COACH FRH 402,RH 403 (294kW)
- MAN LION´S COACH RH 403 (294kW)
- MAN ÜL ÜL 313 (228kW)
- SCANIA G I G480 (353kW)
- SCANIA P I P360 (265kW)
- SCANIA P I P360 (265kW)
- SCANIA P I P360 (265kW)
- SCANIA P I P360 (265kW)
- SCANIA P I P360 (265kW)
- SCANIA P I P360 (265kW)
- SCANIA P I P360 (265kW)
- SCANIA P I P370 (272kW)
- SCANIA P I P370 (272kW)
- SCANIA P I P370 (272kW)
- SCANIA P I P370 (272kW)
- SCANIA P I P370 (272kW)
- SCANIA P I P370 (272kW)
- SCANIA P I P370 (272kW)
- SCANIA P I P400 (294kW)
- SCANIA P I P400 (294kW)
- SCANIA P I P400 (294kW)
- SCANIA P I P400 (294kW)
- SCANIA P I P410 (302kW)
- SCANIA P I P410 (302kW)
- SCANIA P I P450 (331kW)
- SCANIA P I P450 (331kW)
- SCANIA P I P450 (331kW)
- SCANIA P I P550 (404kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 360, P 360 (265kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 360, P 360, R 360 (265kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 400, P 400, R 400 (294kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 400, R 400 (294kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 410, P 410 (302kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 410, P 410, R 410 (302kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 410, R 410 (302kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 440, R 440 (324kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 450, P 450, R 450 (331kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 450, R 450 (331kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 480, R 480 (353kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 480, R 480, P 480 (353kW)
- SCANIA P,G,R,T - series G 490, R 490 (360kW)
- SCANIA P,G,R,T - series P 360, R 360 (265kW)
- SCANIA P,G,R,T - series P 400, R 400 (294kW)
- SCANIA P,G,R,T - series P 440, R 440 (324kW)
- SCANIA P,G,R,T - series P 480, R 480 (353kW)
- SCANIA R I R360 (265kW)
- SCANIA R I R400 (294kW)
- SCANIA R I R440 (324kW)
- SCANIA R I R440 (324kW)
- SCANIA R I R440 (324kW)
- SCANIA R I R440 (324kW)
- SCANIA R I R450 (331kW)
- SCANIA R I R450 (331kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)
- SCANIA R I R480 (353kW)