Obrysové LED světlo 12/24V červené WAS W197/1387
- Kategorie: Světlo poziční
- Výrobce:WAS
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:W197/1387
- V nabídce od:12.01.2023
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | úterý 5.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | úterý 5.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | středa 6.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | středa 6.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | úterý 5.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | středa 6.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | pondělí 4.5.2026 |
- Vaše cena: 154,90 Kč / ks
- 187,40 Kč s DPH
- 6,48 € / 7,84 € s DPH
Důležité: 12/24V, 22cm kabel, kulatá na bocích
| Montážní strana | Vpravo / Vlevo |
| Barva | červená |
| Typ žárovky | LED |
| Šířka | 106.5 mm |
| Výška | 46.5 mm |
| Hloubka | 21.8 mm |
| Způsob montáže | zapuštěná |
| Délka kabelu | 220.0 mm |
| Držák | S věšákem |
| Napětí | 24.0 V/ 12.0 V |
| Váha | 0,08kg |
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗



