Hlavní světlomet ABAKUS 450-1101L-LD-EM
- Kategorie: Svetlomet hlavni
- Výrobce:ABAKUS
- Katalogový kód:450-1101L-LD-EM
- V nabídce od:23.08.2020
- Dostupnost:na dotaz
Informace o produktu
Technicke specifikace
- Montážní strana: Levá
- Typy žárovek: P21W, W5W, H7/H1
- Typ povolení: E (odzkoušeno)
- Druh provozu: Manuální
- Servomotor pro regulaci sklonu: Bez servomotoru
Vlastnosti a vyhody
- Kompatibilní s vozidly s elektrickou i manuální regulací sklonu světlometu
- Typové schválení E zaručuje bezpečnost a soulad s evropskými normami
- Přesná náhrada originálního dílu s kódem ABAKUS 450-1101L-LD-EM
- Vhodný pro vozy bez možnosti nastavení sklonu světlometu
Poznamky k instalaci
- Doplňující výrobek/info 2:bez servomotoru pro regulaci sklonu svetlometu
- druh provozu:manuální
- vybavení vozidla:pro vozidla s regulaci sklonu svetlometu (elektricky)
- montovací strana:levá
- Typ světla:P21W, W5W, H7/H1
- Typ povolení:typ E - odzkousen
- vybavení vozidla 2:pro vozidla bez moznosti nastaveni svetlometu
- DAF1641742
| Foto | Název | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Hlavní světlomet HELLA 1LJ 247 046-071 na dotaz | HELLA |
- EUROLITES LEART34.503.250
- HERTH+BUSS ELPARTS81658068
- DAF CF 65 FA 65.180 (136kW)
- DAF CF 65 FA 65.220 (162kW)
- DAF CF 65 FA 65.250 (184kW)
- DAF CF 75 FA 75.250 (183kW)
- DAF CF 75 FA 75.310 (228kW)
- DAF CF 75 FA 75.360 (265kW)
- DAF CF 75 FAG 75.250, FAN 75.250 (183kW)
- DAF CF 75 FAG 75.310, FAN 75.310 (228kW)
- DAF CF 75 FAG 75.360, FAN 75.360 (265kW)
- DAF CF 75 FAR 75.250, FAS 75.250 (183kW)
- DAF CF 75 FAR 75.310, FAS 75.310 (228kW)
- DAF CF 75 FAR 75.360, FAS 75.360 (265kW)
- DAF CF 75 FAT 75.250 (183kW)
- DAF CF 75 FAT 75.310 (228kW)
- DAF CF 75 FAT 75.360 (265kW)
- DAF CF 75 FT 75.250 (183kW)
- DAF CF 75 FT 75.310 (228kW)
- DAF CF 75 FT 75.360 (265kW)
- DAF CF 85 FA 85.340 (250kW)
- DAF CF 85 FA 85.360 (265kW)
- DAF CF 85 FA 85.380 (280kW)
- DAF CF 85 FA 85.410 (300kW)
- DAF CF 85 FA 85.430 (315kW)
- DAF CF 85 FA 85.460 (340kW)
- DAF CF 85 FA 85.480 (355kW)
- DAF CF 85 FA 85.510 (375kW)
- DAF CF 85 FAC 85.360 (265kW)
- DAF CF 85 FAC 85.410 (300kW)
- DAF CF 85 FAC 85.460 (340kW)
- DAF CF 85 FAC 85.510 (375kW)
- DAF CF 85 FAD 85.340 (250kW)
- DAF CF 85 FAD 85.380 (280kW)
- DAF CF 85 FAD 85.430 (315kW)
- DAF CF 85 FAD 85.480 (355kW)
- DAF CF 85 FAG 85.340, FAN 85.340 (250kW)
- DAF CF 85 FAG 85.380, FAN 85.380 (280kW)
- DAF CF 85 FAG 85.430, FAN 85.430 (315kW)
- DAF CF 85 FAG 85.480, FAN 85.480 (355kW)
- DAF CF 85 FAR 85.340, FAS 85.340 (250kW)
- DAF CF 85 FAR 85.380, FAS 85.380 (280kW)
- DAF CF 85 FAR 85.430, FAS 85.430 (315kW)
- DAF CF 85 FAR 85.480, FAS 85.480 (355kW)
- DAF CF 85 FAT 85.340 (250kW)
- DAF CF 85 FAT 85.380 (280kW)
- DAF CF 85 FAT 85.430 (315kW)
- DAF CF 85 FAT 85.480 (355kW)
- DAF CF 85 FT 85.340 (250kW)
- DAF CF 85 FT 85.380 (280kW)
- DAF CF 85 FT 85.430 (315kW)
- DAF CF 85 FT 85.480 (355kW)
- DAF CF 85 FTG 85.340 (250kW)
- DAF CF 85 FTG 85.380 (280kW)
- DAF CF 85 FTG 85.480 (355kW)
- DAF CF 85 FTT 85.340 (250kW)
- DAF CF 85 FTT 85.380 (280kW)
- DAF CF 85 FTT 85.480 (355kW)
- DAF LF 45 FA 45.150 (110kW)
- DAF LF 45 FA 45.150 (110kW)
- DAF LF 45 FA 45.170 (123kW)
- DAF LF 45 FA 45.170 (123kW)
- DAF LF 45 FA 45.170 (123kW)
- DAF LF 45 FA 45.180 (136kW)
- DAF LF 45 FA 45.180 (136kW)
- DAF LF 45 FA 45.180 (136kW)
- DAF LF 45 FA 45.220 (162kW)
- DAF LF 45 FA 45.220 (162kW)
- DAF LF 45 FA 45.220 (162kW)
- DAF LF 55 FA 55.180 (136kW)
- DAF LF 55 FA 55.180 (136kW)
- DAF LF 55 FA 55.180 (136kW)
- DAF LF 55 FA 55.220 (162kW)
- DAF LF 55 FA 55.220 (162kW)
- DAF LF 55 FA 55.220 (162kW)
- DAF LF 55 FA 55.250 (184kW)
- DAF LF 55 FA 55.250 (184kW)
- DAF LF 55 FT 55.180 (136kW)
- DAF LF 55 FT 55.220 (162kW)
- DAF LF 55 FT 55.250 (184kW)
- DAF XF 105 FA 105.410 (300kW)
- DAF XF 105 FA 105.460 (340kW)
- DAF XF 105 FA 105.510 (375kW)
- DAF XF 105 FAD 105.410 (300kW)
- DAF XF 105 FAD 105.460 (340kW)
- DAF XF 105 FAD 105.510 (375kW)
- DAF XF 105 FAK 105.510 (375kW)
- DAF XF 105 FAS 105.410, FAR 105.410 (300kW)
- DAF XF 105 FAS 105.460, FAR 105.460 (340kW)
- DAF XF 105 FAS 105.510, FAR 105.510 (375kW)
- DAF XF 105 FT 105.410 (300kW)
- DAF XF 105 FT 105.460 (340kW)
- DAF XF 105 FT 105.510 (375kW)
- DAF XF 105 FTM 105.410 (300kW)
- DAF XF 105 FTM 105.460 (340kW)
- DAF XF 105 FTM 105.510 (375kW)
- DAF XF 105 FTS 105.410, FTR 105.410 (300kW)
- DAF XF 105 FTS 105.460, FTR 105.460 (340kW)
- DAF XF 105 FTS 105.510, FTR 105.510 (375kW)
- DAF XF 105 FTT 105.510 (375kW)
- DAF XF 95 FA 95.380 (280kW)
- DAF XF 95 FA 95.430 (315kW)
- DAF XF 95 FA 95.480 (355kW)
- DAF XF 95 FA 95.530 (390kW)
- DAF XF 95 FT 95.380 (280kW)
- DAF XF 95 FT 95.430 (315kW)
- DAF XF 95 FT 95.480 (355kW)
- DAF XF 95 FT 95.530 (390kW)