Drážkový řemen Rvi 5PK1230 Conti 5PK1230CONTI
- Kategorie: Regulacni interval
- Výrobce:
- Katalogový kód:5PK1230CONTI
- V nabídce od:18.02.2023
- Dostupnost:na dotaz
Informace o produktu
Drážkový řemen Rvi 5PK1230 od výrobce Conti je určen pro pohon příslušenství spalovacích motorů. Tento řemen typu 5PK s délkou 1230 mm a šířkou 17,8 mm je vybaven 5 žebry, které zajišťují efektivní přenos výkonu a minimalizují prokluz. Řemen je kompatibilní s vozidly a systémy, které vyžadují řemen s označením 5PK1230. Jeho konstrukce z kvalitních materiálů zaručuje spolehlivý provoz a dlouhou životnost. Řemeny Conti jsou známé svou odolností proti opotřebení a vysoké kvalitě zpracování. Při výběru drážkového řemenu je důležité zohlednit jeho délku, šířku a počet žebříků, aby odpovídaly specifikacím daného vozidla. Použití kvalitního drážkového řemenu přispívá k optimálnímu výkonu motoru a spolehlivosti celého pohonu příslušenství. Hmotnost řemenu je 92 gramů. Při výměně řemenu se doporučuje zkontrolovat stav napínacího mechanismu a případně jej vyměnit spolu s řemenem. Tím se zajistí správné napnutí řemenu a prodlouží se jeho životnost. Řemen je vhodný pro použití v náročných provozních podmínkách a zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz vozidla. Dodržování doporučení výrobce vozidla ohledně výměny řemenu je klíčové pro prevenci poruch a zajištění bezpečnosti provozu.
Technicke specifikace
- Typ: 5PK
- Délka (mm): 1230
- Šířka (mm): 17.8
- Počet žebříků: 5
- Hmotnost (g): 92
- Označení: 5PK1230CONTI
Vlastnosti a vyhody
- Spolehlivý přenos výkonu díky kvalitní konstrukci.
- Odolnost proti opotřebení a dlouhá životnost.
- Minimalizace prokluzu a optimální výkon motoru.
- Kompatibilita s vozidly vyžadujícími řemen 5PK1230.
Poznamky k instalaci
- délka (v mm):1230
- Sirka v mm:17,8
- pocet zeber:5
- váha [g]:92
- Veličina:5PK1230
- Záruka:Záruka 2 roky
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 380.18 (279kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 380.18T (279kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 380.26 (279kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 380.26T (279kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.18 (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.18T (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.19 (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.19T (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.24 (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 385ti.26 (283kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.18 (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.18T (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.19 (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.19T (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 390.26 (287kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.18 (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.18T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.19 (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.19T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.22T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.24 (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.24T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.26 (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 420ti.26T (305kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.18 (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.18T (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.19 (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.19T (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.26 (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 430.26T (316kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.18 (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.18T (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.19 (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.19T (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.26 (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 470.26T (346kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 500.18 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 500.18T (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 500.26 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 500.26T (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.18 (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.18T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.19 (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.19T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.22T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.24 (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.24T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.26 (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 520.26T (390kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.18 (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.18T (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.19 (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.19T (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.26 (412kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM AE 560.26T (412kW)