Drážkový řemen 10PK1512 Volvo FH13 10PK1512
- Kategorie: Regulacni interval
- Výrobce:
- Katalogový kód:10PK1512
- V nabídce od:30.09.2020
- Dostupnost:skladem
| Přepravní služba po ČR do 30kg | pátek 15.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | pátek 15.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | pondělí 18.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | pondělí 18.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | pátek 15.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | pondělí 18.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | zítra 14.5.2026 |
Informace o produktu
Drážkový řemen 10PK1512 je určen pro vozidla Volvo FH13. Tento řemen, identifikovaný kódem 10PK1512, slouží k přenosu výkonu mezi jednotlivými komponenty motoru. Drážkové řemeny, známé také jako klinové řemeny, jsou klíčovým prvkem v systémech pohonu příslušenství motoru. Délka řemenu činí 1512 mm a obsahuje 10 žebříků. Pravidelná kontrola stavu a včasná výměna drážkového řemenu přispívá k bezproblémovému provozu vozidla a zabraňuje potenciálním poruchám. Drážkový řemen 10PK1512 je vhodný pro údržbu a opravy systému pohonu příslušenství u vozidel Volvo FH13. Důkladná kontrola stavu žebříků a celkové délky řemenu je nezbytná pro zajištění optimálního výkonu a životnosti. Před instalací se ujistěte, že nový řemen odpovídá specifikacím výrobce vozidla. Zvolte kvalitní díl pro spolehlivý chod vašeho Volvo FH13.
Technické specifikace
- Typ dílu: Drážkový řemen
- Určení: Volvo FH13
- Označení dílu: 10PK1512
- Délka (mm): 1512,0
- Počet žebříků: 10
Vlastnosti a výhody
- Určení pro Volvo FH13: Zajišťuje kompatibilitu a správnou funkci v daném modelu vozidla.
- Přesné označení 10PK1512: Usnadňuje identifikaci a výběr správného náhradního dílu.
Poznámky k instalaci
- délka (v mm):1512,0
- pocet zeber:10
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 440.19 (323kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.18 T (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.24 (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.25 (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.26 (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460.26 T (339kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 480.19 (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 480.26 (353kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.18 T (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.24 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.25 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.26 (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 500.26 T (368kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.18 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.19 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.24 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.25 (382kW)
- RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 520.26 (382kW)
- VOLVO 9700 9700 (368kW)
- VOLVO 9700 9700 (309kW)
- VOLVO 9700 9700 (338kW)
- VOLVO 9700 9700 (368kW)
- VOLVO 9700 9700 (368kW)
- VOLVO 9700 9700 (309kW)
- VOLVO 9700 9700 (338kW)
- VOLVO 9700 9700 (309kW)
- VOLVO 9700 9700 (338kW)
- VOLVO 9900 9900 (309kW)
- VOLVO 9900 9900 (338kW)
- VOLVO 9900 9900 (309kW)
- VOLVO 9900 9900 (338kW)
- VOLVO 9900 9900 (309kW)
- VOLVO 9900 9900 (338kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 400 (294kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 420 (309kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 440 (324kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 460 (338kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 480 (353kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 500 (368kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 520 (382kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)
- VOLVO FH 540 (397kW)