Brzdový kotouč přední 375X45X168,5 mm SCHMITZ 6312060
- Kategorie: Brzdové kotouče
- Výrobce:FRENBU
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:6312060
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:13.11.2022
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 1 559,30 Kč / ks
- 1 886,80 Kč s DPH
- 65,24 € / 78,95 € s DPH
| Místo montáže | Přední |
| Montážní strana | Vpravo / Vlevo |
| Vnější průměr | 375.0 mm |
| Tloušťka | 45.0 mm |
| Celková výška | 168.5 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 10.0 ks |
| Typ kotouče | Ventilovaný |
| Průměr centrálního otvoru | 290.0 mm |
| Kotouč s ložiskem | Ne |
| Váha | 15 kg |
- Hmotnost (kg):16
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗
- Blootooth:✗



