Brzdový kotouč BPW TSB3709 MTX 0308834157
- Kategorie: BPW
- Výrobce:MTX
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:MTX-T-010
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:01.10.2020
- Dostupnost:skladem 1 kus
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | středa 29.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | středa 29.4.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | čtvrtek 30.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | středa 29.4.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | čtvrtek 30.4.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | zítra 28.4.2026 |
- Vaše cena: 1 761,00 Kč / ks
- 2 130,80 Kč s DPH
- 73,68 € / 89,15 € s DPH
| Montážní strana | Vpravo / Vlevo |
| Vnější průměr | 374.0 mm |
| Tloušťka | 45.0 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 8.0 ks |
| Typ kotouče | Ventilovaný |
| Kotouč s ložiskem | Ne |
| Průměr montážního otvoru | 23.0 mm |
| Hmotnost | 15 kg |
OE kódy: 0308834157 , 0908834157 , MTX-T-010 , MTXT010
- Hmotnost (kg):15
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗



