Brzdový kotouč 430 mm SCHMITZ 6312050
- Kategorie: Brzdy
- Výrobce:FRENBU
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:6312050
- Záruka: 2 roky
- V nabídce od:13.11.2022
- Dostupnost:skladem
? Zboží dostanu nejdříve:
| Přepravní služba po ČR do 30kg | úterý 26.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR do 50kg | úterý 26.5.2026 |
| Přepravní služba po ČR nad 50kg | středa 27.5.2026 |
| Přepravní služba po SK do 10kg | středa 27.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po ČR | úterý 26.5.2026 |
| Zásilkovna do 5kg po SK | středa 27.5.2026 |
| Osobní odběr na prodejně | pondělí 25.5.2026 |
- Vaše cena: 1 840,40 Kč / ks
- 2 226,90 Kč s DPH
- 77,00 € / 93,18 € s DPH
| Místo montáže | Zadní |
| Montážní strana | Vpravo / Vlevo |
| Vnější průměr | 430.0 mm |
| Tloušťka | 45.0 mm |
| Celková výška | 168.5 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 10.0 ks |
| Typ kotouče | Ventilovaný |
| Průměr centrálního otvoru | 290.0 mm |
| Kotouč s ložiskem | Ne |
| Váha | 36,58kg |
- Hmotnost (kg):16
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗
- Blootooth:✗



