Bezuhlíková úhlová bruska 1700 W, kotouč 125 mm, regulace otáček, plynulý rozběh DEWALT DWE4357-QS
- Kategorie: Brusky
- Výrobce:DEWALT
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:DWE4357-QS
- EAN:5035048656662
- V nabídce od:17.11.2023
- Dostupnost:na dotaz
- Vaše cena: 5 751,10 Kč / ks
- 6 958,80 Kč s DPH
- 240,63 € / 291,16 € s DPH
Důležité: 2200-10500OT/MINParametry produktu
Parametry produktu
| Volnoběžné otáčky: | 2200-10500 ot/min |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Plynulý rozběh: | ano |
| Bezpečnostní spojka: | ano |
| Regulace výkonu: | ano |
| Aretace: | ano |
| Typ rukojeti: | Nastavitelná |
| Kufr: | ne |
| Balení: | kartonová krabice |
| Závit na vřetenu: | M14 |
| Jmenovitý příkon: | 1700 W |
- Hmotnost (kg):2,3
- Poslední šance:✗
- Repasovaný díl:✗
- Nezle zaslat na Zásilkovnu:✗
- Youtube na HP:✗
- Nákup pouze na ICO:✗
- Dvojité body:✗